Odżywianie niedużego pieska – jaką karmę pozyskać dla małego czworonoga?

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Firma Pedigree od lat zajmuje się produkcją karm dla czworonogów. Razem z oczekiwaniami kupujących w ich ofercie można wyszukać karmy dla dorosłych piesków, oraz dodatkowo i takie dopasowane dla szczeniąt. Jest to zatem szczególnie istotne dlatego, iż zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt oraz psów dojrzałych wyraźnie się rozmaici. Zatem z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Które elementy odżywcze dostarcza? W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć na bieżące pytania i pokazać propozycję firmy Pedigree.
Z myślą o szczeniętach firma Pedigree zrobiła dwa warianty żywności: karmy suche oraz karmy mokre. Jeśli chodzi o te główne w ofercie marki odnajdziemy 4 typy karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszystkich ras czworonogów i 3 warianty karm dedykowane dla czworonogów ras miniaturowych dużych i średnich: karma Pedigree z kurczakiem i ryżem. Każda sucha karma Pedigree została wymyślona przez zbiór wykształconych specjalistów z myślą o tym, ażeby umożliwić szczeniętom najlepszy wzrost. W składzie karmy wynajdziemy przede wszystkim mięso z kurczaka i ryż, które są idealne dla wrażliwych żołądków małych psów. Ponadto karmy Pedigree junior wzbogacona jest o zestaw witamin i minerałów w takiej ilości jaka jest konieczna szczeniętom w czasie gwałtownego przyrostu. Obok atutów odżywczych warto również wspomnieć o walorach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jedynymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest bajecznie prosty. Posiada zboża, niesamowitą ilość mięsiwa (26%), oleje plus tłuszcze oraz substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
psie karmy suche i mokre tutaj https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej firma świadczy również mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa warianty: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli także pokarm Pedigree w puszce czy w saszetce) zawiera pachnące mięsne smakołyki zanurzone w galaretce, która ułatwia przyjmowanie elementów odżywczych wprowadzonych w żywności. Dzięki temu karma jest nie zaledwie pyszna, lecz również odpowiednia i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior posiada makroskładniki winne za silne i także zdrowe kości (czyli wapń oraz fosfor), wzmacniające odporność (witamina E i minerały) tudzież wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki użyciu delikatnych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu oraz utopieniu całości w galaretce.
Wnioskując propozycja marki Pedigree w charakterze karm dla szczeniąt jest nieco duża, umiemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Dodatkowo są to karmy wyprodukowane przez markę, która występuje na rynku od wielu lat oraz jeszcze modernizuje swoje produkty bazując na doświadczeniu własnym i znawców z którymi kooperuje. Dzięki temuż są to karmy znakomicie zaadaptowane do potrzeb prężnie kształtujących się szczeniąt także ze względu na atuty odżywcze, jak także smakowe.